Witamy na naszej stronie!

 

 

 

 

Informacja.

 

Od pażdziernika 2022 istnieje możliwość pobrania cytologii na podłożu płynnym LBC. Szczegóły o metodzie zawarte w zakładce "cytologia szyjki macicy".

 

Serdecznie witam na stronie poświęconej mojej Prywatnej Praktyce Lekarskiej. Zapraszam do odwiedzenia mojego GABINETU SEKSUOLOGICZNO-GINEKOLOGICZNEGO i skorzystania z konsultacji oraz leczenia.


Ze swojej strony dokładam wszelkich starań, aby każdy pacjent, która do mnie przyjdzie, miała zapewnioną nie tylko profesjonalną opiekę, ale też atmosferę życzliwości i indywidualne podejście.

 

Od 1998 roku zawodowo zajmuję się położnictwem i ginekologią. Z początkiem 2022 pomyślnie zdałem państwowy egzamin specjalizacyjny z seksuologii przed komisją, której przewodniczył profesor Zbigniew Lew-Starowicz i po odbyciu staży specjalizacyjnych uzyskałem tyuł specjalisty seksuologa.

Zawód, który wykonuję jest moim świadomym wyborem i pasją. Kontakt z pacjentami, możliwość niesienia im pomocy, kiedy tego potrzebują  nadaje sens mojej pracy i sprawia wielką przyjemność.

Troszcząc się o zdrowie pacjentów wyposażyłem gabinet w sprzęt najnowszej generacji, umożliwiający dokładną i szybką diagnozę.

Serdecznie zapraszam i gwarantuję, że wizyta u seksuologa, ginekologa, nie musi być przykrym przeżyciem.

 

Aby umówić się na wizytę proszę kliknąć na znajdującą się poniżej ikonę UMÓW SIĘ

 

MOZLIWOŚĆ PŁACENIA KARTĄ

nr konta bankowego: 27 1020 4160 0000 2102 0018 5256  PKOBP Oddział 1 w Śremie

mój mail  m.malew@poczta.fm