O mnie

Studia na Akademii Medycznej w Poznaniu ukończyłem w roku 1990.

Następnie uzyskałem pierwszy stopień specjalizacji z anestezjologii i intensywnej terapii.

Od 1993 roku zawodowo zajmuję się położnictwem i ginekologią. Pierwszy stopień specjalizacji uzyskałem w roku 1996, natomiast tytuł specjalisty drugiego stopnia otrzymałem w 2001.

W 2010 roku na podstawie przedstawionej pracy doktorskiej oraz po złożeniu wymaganych egzaminów uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny nadany uchwałą Rady Wydziału Lekarskiego

Uniwersytetu Madycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

 Na początku 2022 roku pomyślnie zdałem egzamin specjalizacyjny z seksuologii przed komisją, której przewodniczył profesor Zbigniew Lew-Starowicz i po zaliczeniu staży specjalizacyjnych uzyskałem tytuł specjalisty seksuologa.

Wspołpracuję ze szpitalem miejskim w Śremie, gdzie można wykonać zbiegi ginekologiczne w ramach NFZ.

Zawód lekarza ginekologa położnika, seksuologa, anestezjologa, który wykonuję jest moim świadomym wyborem i pasją. Kontakt z pacjentami oraz możliwość niesienia im pomocy nadaje sens mojej pracy i sprawia mi wielką przyjemność.

Troszcząc się o zdrowie pacjentów wyposażyłem gabinet w sprzęt najnowszej generacji, umożliwiający dokładną i szybką diagnozę. Istnieje możliwość pobrania cytologii na podłożu płynnym LBCSzczegóły o metodzie zawarte w zakładce "cytologia szyjki macicy".

Serdecznie zapraszam i gwarantuję, że wizyta u mnie nie musi być przykrym przeżyciem.

Istnieje możliwość wykonania KTG.

Internetowa rezerwacja wizyt!

Zachęcam Panie i Panów do skorzystania z rezerwacji wizyt przez Internet.  Mam nadzieję, że ten wygodny sposób zaoszczędzi Wasz czas w oczekiwaniu na przyjęcie w gabinecie i usprawni pracę mojego gabinetu.

MOZLIWOŚĆ PŁACENIA KARTĄ

nr konta bankowego

27 1020 4160 0000 2102 0018 5256  PKOBP Oddział 1 w Śremie

Mój mail         m.malew@poczta.fm